Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 10. 02. 2020 2020/03/08 VELICKÁ HALA, sportovní hala HO -
2 17. 02. 2020 2020/04/10 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 2.ročník MB -
3 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
4 02. 05. 2020 2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY DO -
5 18. 04. 2020 2020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
6 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
7 25. 04. 2020 2020/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
8 25. 04. 2020 2020/05/09 Hadrava (areál Bystřice), O pohár Hořiny KT OPH
9 03. 05. 2020 2020/05/15 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
10 06. 05. 2020 2020/05/16 Škodějov, Škodějov SM FNC
11 09. 05. 2020 2020/05/23 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
12 21. 01. 2020 2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B PB -
13 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
14 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
15 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
16 18. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
17 16. 05. 2020 2020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
18 17. 05. 2020 2020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
19 18. 05. 2020 2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
20 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
21 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
22 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
23 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
24 24. 05. 2020 2020/06/05 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
25 29. 05. 2020 2020/06/05 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
26 01. 05. 2020 2020/06/01 Svaté Pole-hřiště, O pohár starosty SDH Svaté Pole PB -
27 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary-Areál SDH, Night CUP Štítary CHNHL - 1.kolo DO CHNHL
28 27. 05. 2020 2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
29 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
30 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
31 01. 06. 2020 2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
32 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
33 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
34 03. 06. 2020 2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
35 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
36 01. 06. 2020 2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
37 30. 05. 2020 2020/06/14 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
38 05. 06. 2020 2020/06/13 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
39 03. 02. 2020 2020/06/20 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
40 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
41 10. 06. 2020 2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
42 16. 06. 2020 2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
43 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
44 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
45 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
46 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
47 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
48 01. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B TR -
49 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
50 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
51 22. 06. 2020 2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
52 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
53 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
54 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
55 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
56 22. 06. 2020 2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
57 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
58 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
59 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
60 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
61 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
62 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
63 01. 07. 2020 2020/07/11 Raspenava, Raspenava LI FNC
64 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
65 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
66 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
67 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
68 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
69 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
70 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
71 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
73 18. 07. 2020 2020/08/01 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
74 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
75 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
76 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
77 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
78 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
79 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
80 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
81 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
82 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
83 27. 07. 2020 2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
84 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
85 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
86 02. 08. 2020 2020/08/14 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
87 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
88 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
89 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
90 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
91 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
92 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
93 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
94 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
95 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
96 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
97 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
98 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
99 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
100 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
101 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
102 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
103 29. 08. 2020 2020/09/12 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
104 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
105 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
106 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
107 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
108 06. 09. 2020 2020/09/18 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
109 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1ZŠ Komenského 17Starší žáci Domažlice172020-02-17 16:04:54
2ZŠ Komenského 17Mladší žáci Chodov172020-02-17 15:59:37
3ZŠ Komenského 17Mladší žáci Poděvousy162020-02-17 15:59:21
4ZŠ Komenského 17Mladší žáci Kladruby152020-02-17 15:58:43
5ZŠ Komenského 17Mladší žáci Bělá nad Radbuzou142020-02-17 15:58:07
6Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Žehrov12020-02-17 14:05:15
7VELICKÁ HALAStarší žáci Mistřín22020-02-17 09:38:11
8VELICKÁ HALAMladší žáci Mistřín132020-02-17 09:37:23
9VELICKÁ HALAPřípravka Mistřín32020-02-17 09:36:36
10VELICKÁ HALAMladší žáci Popov112020-02-16 14:45:01
11VELICKÁ HALAStarší žáci Popov132020-02-16 14:44:35
12VELICKÁ HALAMladší žáci Svatobořice62020-02-14 21:49:00
13VELICKÁ HALAStarší žáci Svatobořice122020-02-14 21:47:04
14ZŠ Komenského 17Mladší žáci Nýrsko132020-02-14 16:59:46
15ZŠ Komenského 17Mladší žáci Nýrsko122020-02-14 16:59:30
16ZŠ Komenského 17Mladší žáci Dolní Folmava112020-02-14 16:58:24
17ZŠ Komenského 17Mladší žáci Dolní Folmava102020-02-14 16:58:01
18ZŠ Komenského 17Mladší žáci Dolní Folmava92020-02-14 16:57:27
19ZŠ Komenského 17Mladší žáci Domažlice82020-02-14 16:51:56
20ZŠ Komenského 17Mladší žáci Milavče72020-02-14 16:51:30
21ZŠ Komenského 17Mladší žáci Holýšov62020-02-14 16:50:49
22ZŠ Komenského 17Mladší žáci Starý Klíčov52020-02-14 16:44:22
23ZŠ Komenského 17Mladší žáci Klenčí pod Čerchovem42020-02-14 16:43:48
24ZŠ Komenského 17Mladší žáci Klenčí pod Čerchovem32020-02-14 16:43:05
25ZŠ Komenského 17Mladší žáci Tlumačov22020-02-14 16:42:26
26ZŠ Komenského 17Mladší žáci Tlumačov12020-02-14 16:42:04
27ZŠ Komenského 17Přípravka Holýšov22020-02-14 15:50:36
28ZŠ Komenského 17Přípravka Starý Klíčov12020-02-14 15:50:02
29VELICKÁ HALAMladší žáci Vacenovice102020-02-13 20:28:59
30VELICKÁ HALAStarší žáci Vacenovice102020-02-13 20:28:05
31VELICKÁ HALAMladší žáci Petrov122020-02-12 21:04:57
32VELICKÁ HALAStarší žáci Petrov82020-02-12 21:04:30
33VELICKÁ HALAStarší žáci Vnorovy112020-02-12 18:19:42
34VELICKÁ HALAMladší žáci Ježov82020-02-12 15:11:56
35VELICKÁ HALAPřípravka Ježov52020-02-12 15:11:31
36VELICKÁ HALAStarší žáci Ježov152020-02-12 15:10:56
37Fotbalové hřiště Újezdnerozlišeno Újezd112020-02-12 09:10:51
38Fotbalové hřiště Újezdnerozlišeno Újezd12020-02-12 08:57:18
39VELICKÁ HALAMladší žáci Žeravice72020-02-12 08:07:27
40VELICKÁ HALAStarší žáci Žeravice142020-02-12 08:06:53
41VELICKÁ HALAStarší žáci Kozojídky42020-02-11 22:19:32
42VELICKÁ HALAMladší žáci Kozojídky22020-02-11 22:19:06
43VELICKÁ HALAStarší žáci Šardice62020-02-11 22:13:45
44VELICKÁ HALAStarší žáci Rohatec92020-02-11 19:59:07
45VELICKÁ HALAMladší žáci Rohatec52020-02-11 19:58:38
46VELICKÁ HALAPřípravka Ratíškovice22020-02-11 19:52:17
47VELICKÁ HALAMladší žáci Ratíškovice42020-02-11 19:51:40
48VELICKÁ HALAStarší žáci Ratíškovice32020-02-11 19:51:08
49VELICKÁ HALAMladší žáci Hrubá Vrbka32020-02-11 11:54:39
50VELICKÁ HALAStarší žáci Hrubá Vrbka72020-02-11 11:54:09
51VELICKÁ HALAPřípravka Velká nad Veličkou62020-02-11 11:09:39
52VELICKÁ HALAMladší žáci Velká nad Veličkou92020-02-11 10:46:47
53VELICKÁ HALAStarší žáci Velká nad Veličkou52020-02-11 10:45:59
54Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191162020-02-10 19:38:42
55Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191122020-02-10 19:38:13
56Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191112020-02-10 19:37:52
57Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191152020-02-10 19:31:47
58Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191122020-02-10 19:31:11
59Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Únětice 191112020-02-10 19:28:44
60Nevřeňnerozlišeno *282020-02-07 13:58:21
61Nevřeňnerozlišeno Bolkov252020-02-06 21:06:20
62Nevřeňnerozlišeno Hostivice422020-02-05 23:17:42
63Vidicenerozlišeno Štítary32020-02-05 14:00:01
64Nevřeňnerozlišeno Hradiště412020-02-04 17:41:24
65Vidicenerozlišeno Horšovský Týn72020-02-04 14:52:51
66Vidicenerozlišeno Horšovský Týn22020-02-04 14:52:33
67Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy392020-02-03 18:19:21
68Vidicenerozlišeno Vidice62020-02-03 15:55:03
69Vidicenerozlišeno Vidice12020-02-03 15:54:41
70Nevřeňnerozlišeno Křelovice382020-02-01 12:43:33
71Nevřeňnerozlišeno Božkov372020-01-30 21:56:47
72Nevřeňnerozlišeno Štítary352020-01-29 07:04:15
73Nevřeňnerozlišeno Hartmanice342020-01-27 11:37:58
74Vranovice cvičištěnerozlišeno Skalice52020-01-26 10:17:44
75Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Doubravka342020-01-24 18:28:24
76Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást272020-01-23 21:54:25
77Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov592020-01-23 12:50:42
78Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hostivice182020-01-23 08:56:42
79Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křelovice332020-01-21 15:59:22
80Vranovice cvičištěnerozlišeno Hlubyně42020-01-21 11:59:31
81Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno *12020-01-21 11:29:33
82Vranovice cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport162020-01-21 11:07:30
83Vranovice cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport82020-01-21 11:06:47
84Vranovice cvičištěnerozlišeno Sedlčany32020-01-21 11:01:04
85Vranovice cvičištěnerozlišeno Vranovice12020-01-21 09:23:18
86ŠaraticeMuži Šaratice12020-01-20 20:44:39
87Nevřeňnerozlišeno Oprechtice Sport402020-01-19 18:23:41
88Nevřeňnerozlišeno *332020-01-16 22:42:18
89Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno *312020-01-16 22:40:18
90Nevřeňnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)322020-01-15 21:20:17
91Nevřeňnerozlišeno Oprechtice Sport312020-01-15 21:19:45
92Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)292020-01-15 21:18:22
93Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Předměstí322020-01-15 10:38:35
94Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hartmanice282020-01-15 10:37:35
95ProvodoviceMuži Provodovice12020-01-12 21:09:49
96Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást332020-01-10 01:29:52
97Nevřeňnerozlišeno Drahkov302020-01-07 18:24:04
98Nevřeňnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:18:18
99Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:17:15
100Nevřeňnerozlišeno Mělník172020-01-06 06:55:23
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání