Muži Ženy Starší žáci Dorostenky Muži >35 let | |
---|---|
ID FireSport: | 3 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,88 | 9 | 0 | |
1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,12 | 2 | 0 | |
10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,93 | 11 | 0 | |
10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,15 | 18 | 0 | |
101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,64 | 23 | 0 | |
101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,42 | 43 | 0 | |
102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,98 | 12 | 0 | |
102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,57 | 29 | 0 | |
103. Janský Petr - SDH Sedlčany | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,36 | 4 | 0 | |
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,86 | 66 | 0 | |
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,45 | 44 | 0 | |
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 21,23 | 78 | 0 | |
105. Bukovský Marek - SDH Útušice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,45 | 61 | 0 | |
105. Bukovský Marek - SDH Útušice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | DSQ | 89 | 0 | |
106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,33 | 56 | 0 | |
107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,01 | 41 | 0 | |
107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,10 | 15 | 0 | |
108. Juřička Jan - SDH Luká | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 27,21 | 84 | 0 | |
110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
111. Calta Filip - SDH Ledce | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,36 | 59 | 0 | |
12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,95 | 30 | 0 | |
12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,97 | 12 | 0 | |
13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,25 | 3 | 0 | |
13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,08 | 52 | 0 | |
14. Somol David - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,28 | 16 | 0 | |
14. Somol David - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,95 | 34 | 0 | |
15. Soukup Dominik - SDH Žebnice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,75 | 75 | 0 | |
15. Soukup Dominik - SDH Žebnice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 24,16 | 71 | 0 | |
17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,01 | 41 | 0 | |
17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,90 | 33 | 0 | |
18. Roháč Martin - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,61 | 22 | 0 | |
18. Roháč Martin - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,14 | 17 | 0 | |
19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,34 | 19 | 0 | |
19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,36 | 4 | 0 | |
2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 13,89 | 1 | 0 | |
2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,38 | 72 | 0 | |
20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 33,41 | 73 | 0 | |
21. Provazník Martin - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,33 | 18 | 0 | |
21. Provazník Martin - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,24 | 20 | 0 | |
23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,35 | 20 | 0 | |
23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,40 | 25 | 0 | |
24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,27 | 46 | 0 | |
25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,15 | 15 | 0 | |
25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,58 | 8 | 0 | |
26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,29 | 17 | 0 | |
27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,33 | 71 | 0 | |
28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,45 | 59 | 0 | |
28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,36 | 59 | 0 | |
3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,72 | 5 | 0 | |
3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,45 | 6 | 0 | |
30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 19,08 | 68 | 0 | |
31. Hůla Jan - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,90 | 28 | 0 | |
31. Hůla Jan - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,82 | 76 | 0 | |
32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 21,03 | 66 | 0 | |
33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,98 | 50 | 0 | |
33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,72 | 52 | 0 | |
34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 26,69 | 83 | 0 | |
35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 24,97 | 81 | 0 | |
35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,52 | 46 | 0 | |
36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,45 | 73 | 0 | |
37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,46 | 60 | 0 | |
38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,95 | 34 | 0 | |
38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,02 | 51 | 0 | |
39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,75 | 25 | 0 | |
39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,88 | 32 | 0 | |
4. Netrval Milan - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,81 | 6 | 0 | |
4. Netrval Milan - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 15,90 | 1 | 0 | |
40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,31 | 70 | 0 | |
40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 21,50 | 68 | 0 | |
41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 31,72 | 85 | 0 | |
42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,10 | 15 | 0 | |
42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,99 | 77 | 0 | |
43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,56 | 28 | 0 | |
43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,57 | 63 | 0 | |
44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,86 | 7 | 0 | |
44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,72 | 10 | 0 | |
45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 21,12 | 67 | 0 | |
45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 34,07 | 86 | 0 | |
46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,40 | 42 | 0 | |
46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,48 | 61 | 0 | |
47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,43 | 58 | 0 | |
47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,66 | 50 | 0 | |
49. Herian Jiří - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,78 | 39 | 0 | |
49. Herian Jiří - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,33 | 22 | 0 | |
5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,03 | 2 | 0 | |
5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,89 | 11 | 0 | |
50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,48 | 62 | 0 | |
51. Kváč David - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,82 | 65 | 0 | |
51. Kváč David - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,14 | 58 | 0 | |
52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,36 | 24 | 0 | |
52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,45 | 47 | 0 | |
54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,68 | 31 | 0 | |
54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,08 | 52 | 0 | |
56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,48 | 21 | 0 | |
56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,81 | 63 | 0 | |
57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,45 | 35 | 0 | |
57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,72 | 52 | 0 | |
58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,30 | 34 | 0 | |
59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,50 | 27 | 0 | |
59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 25,45 | 82 | 0 | |
6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,27 | 33 | 0 | |
6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,53 | 7 | 0 | |
60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 20,85 | 65 | 0 | |
61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,28 | 39 | 0 | |
61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,32 | 55 | 0 | |
62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,03 | 31 | 0 | |
62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,00 | 14 | 0 | |
63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,26 | 32 | 0 | |
63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,57 | 29 | 0 | |
64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,68 | 38 | 0 | |
64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,67 | 51 | 0 | |
65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,88 | 27 | 0 | |
65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,52 | 62 | 0 | |
68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,02 | 13 | 0 | |
68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,49 | 26 | 0 | |
69. Bia Marek - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,65 | 37 | 0 | |
69. Bia Marek - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,68 | 4 | 0 | |
7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,97 | 12 | 0 | |
70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,92 | 29 | 0 | |
71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 25,47 | 72 | 0 | |
71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 36,02 | 87 | 0 | |
72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,11 | 43 | 0 | |
72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,83 | 54 | 0 | |
73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,18 | 44 | 0 | |
73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,08 | 56 | 0 | |
75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,54 | 48 | 0 | |
75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 22,26 | 80 | 0 | |
77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,56 | 48 | 0 | |
77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 19,11 | 57 | 0 | |
78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,62 | 49 | 0 | |
78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,21 | 37 | 0 | |
79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,77 | 26 | 0 | |
79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | NP | 74 | 0 | |
80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 17,18 | 44 | 0 | |
80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,19 | 36 | 0 | |
81. Iker Dušan - SDH Radimovice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,33 | 22 | 0 | |
82. Klimecký Jan - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,52 | 46 | 0 | |
82. Klimecký Jan - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 19,00 | 67 | 0 | |
83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,86 | 7 | 0 | |
83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,25 | 21 | 0 | |
84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 21,74 | 69 | 0 | |
84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 21,75 | 79 | 0 | |
86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,50 | 36 | 0 | |
86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,27 | 38 | 0 | |
87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,89 | 10 | 0 | |
89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 16,93 | 40 | 0 | |
89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,47 | 45 | 0 | |
9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,12 | 14 | 0 | |
9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 16,65 | 9 | 0 | |
90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,89 | 55 | 0 | |
90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 20,64 | 74 | 0 | |
91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,34 | 57 | 0 | |
93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,13 | 54 | 0 | |
93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,35 | 41 | 0 | |
94. Buchta Josef - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,55 | 49 | 0 | |
94. Buchta Josef - ÚO Přerov | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 19,36 | 69 | 0 | |
95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 15,71 | 24 | 0 | |
95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 18,33 | 40 | 0 | |
96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 21,93 | 70 | 0 | |
96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 37,58 | 88 | 0 | |
97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 14,65 | 3 | 0 | |
97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 17,21 | 19 | 0 | |
99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka - věž | - | 18,71 | 64 | 0 | |
99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí | 2015/05/29 | Plzeň Košutka | - | 20,54 | 64 | 0 | |
Abraham Michal | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 210,12 | 9 | 0 | |
Augusta Petr | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 265,40 | 14 | 0 | |
Brázda Jiří | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 199,43 | 12 | 0 | |
Bureš Peter | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 149,63 | 2 | 0 | |
Bureš Robin | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 188,87 | 5 | 0 | |
Cimický Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 330,79 | 16 | 0 | |
Dubějovice | 2015/08/15 | Střezimíř | BNL | 30,27 | 18 | 3 | |
Dubějovice | 2015/08/22 | Zdislavice | BNL | NP | 22 | 0 | |
Dubějovice | 2015/08/15 | Jankov | BNL | NP | 18 | 0 | |
Dvořák Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 158,78 | 5 | 0 | |
Dvořák Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 492,38 | 21 | 0 | |
FFW Großolbersdorf | 2015/05/30 | Klášterec | KL | 29,59 | 11 | 0 | |
Fojtíček Ondřej | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 270,78 | 15 | 0 | |
Fojtíček Petr | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 309,71 | 17 | 0 | |
Gesl Lukáš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 178,33 | 4 | 0 | |
Gurniok Leoš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 222,94 | 10 | 0 | |
Hanž Jaroslav | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 392,02 | 20 | 0 | |
Heteš Vlastimil | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 382,46 | 18 | 0 | |
Hruška Petr | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 249,81 | 14 | 0 | |
Kavulok Milan | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 299,52 | 17 | 0 | |
KdoMožePomože | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | ZLPS | 20,09 | 11 | 0 | |
Klička Jaroslav | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 155,57 | 3 | 0 | |
Kňovice | 2015/08/15 | Střezimíř | BNL | 33,15 | 19 | 2 | |
Kondrys Jiří | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 237,69 | 13 | 0 | |
Kouřík Patrik | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 189,35 | 9 | 0 | |
Kouřík Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 138,37 | 1 | 0 | |
Kulhánek | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 172,12 | 6 | 0 | |
Kvarda Rostislav | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | DSQ | 22 | 0 | |
Mašek Jan | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 291,02 | 16 | 0 | |
Matějka Tomáš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 434,76 | 20 | 0 | |
Muknšnábl Jaroslav | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 241,08 | 12 | 0 | |
Myslivec Zbyněk | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 158,42 | 4 | 0 | |
Novák Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 178,78 | 7 | 0 | |
Olbert Karel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 190,83 | 10 | 0 | |
Pospíšil Petr | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 245,92 | 13 | 0 | |
Prokeš Pavel | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 209,78 | 8 | 0 | |
Rendl Antonín | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 147,30 | 1 | 0 | |
Rozhon Vladimír | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 257,17 | 15 | 0 | |
Říha | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 150,72 | 2 | 0 | |
Schun Tomáš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 228,81 | 11 | 0 | |
Šiška Patrik | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 433,15 | 19 | 0 | |
Špetlík lumír | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 351,01 | 19 | 0 | |
Třebenice | 2015/05/30 | Klášterec | KL | 27,54 | 10 | 1 | |
Váchal Josef | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 196,09 | 11 | 0 | |
Vávra Lukáš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 329,02 | 18 | 0 | |
Viterna Luboš | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 159,07 | 3 | 0 | |
Vlček Štěpán | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 184,21 | 8 | 0 | |
Wager Marek | 2015/05/02 | Pod Vysokou, Tachov | - | 197,90 | 6 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava, nejlepěí čas: 16,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava, nejlepěí čas: 14,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 14,93 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 15,64 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 18,42 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 14,98 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 103. Janský Petr - SDH Sedlčany , nejlepěí čas: 16,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová, nejlepěí čas: 18,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 21,23 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice , nejlepěí čas: DSQ PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 18,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 108. Juřička Jan - SDH Luká , nejlepěí čas: 27,21 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 111. Calta Filip - SDH Ledce , nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 16,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 15,95 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou , nejlepěí čas: 18,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou , nejlepěí čas: 16,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 15,28 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice , nejlepěí čas: 24,16 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice , nejlepěí čas: 20,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,61 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí , nejlepěí čas: 16,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí , nejlepěí čas: 15,34 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 13,89 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 20,38 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 33,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 17,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 15,35 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,27 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 15,15 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 15,29 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 20,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 18,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 19,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,90 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 20,82 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 21,03 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,98 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 26,69 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek , nejlepěí čas: 24,97 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 20,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,46 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 15,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 15,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 14,81 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 20,31 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 21,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 31,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 20,99 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,57 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 14,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 21,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 34,07 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,48 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 18,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 18,43 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,78 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,03 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 19,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 51. Kváč David - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,82 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 51. Kváč David - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 19,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 17,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 15,48 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 19,81 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 16,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 16,30 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 25,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 16,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 16,27 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 20,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,32 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín , nejlepěí čas: 16,03 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín , nejlepěí čas: 17,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 16,26 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 16,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 15,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 18,52 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 15,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 69. Bia Marek - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 16,65 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 69. Bia Marek - ÚO Přerov , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 15,92 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 25,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 36,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,11 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 18,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,18 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 19,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 22,26 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,56 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 19,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,62 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 15,77 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,18 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 18,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 81. Iker Dušan - SDH Radimovice , nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 18,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 19,00 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 17,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 14,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 21,74 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 21,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 16,50 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 14,89 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 16,93 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,12 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 18,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 20,64 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň , nejlepěí čas: 18,34 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,13 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 19,36 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 18,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 15,71 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 37,58 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 21,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram , nejlepěí čas: 14,65 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram , nejlepěí čas: 17,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 18,71 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 20,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Abraham Michal, nejlepěí čas: 210,12 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Bureš Robin, nejlepěí čas: 188,87 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: * Dubějovice, nejlepěí čas: 30,27 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: * Dvořák Pavel, nejlepěí čas: 492,38 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Krušnohorská liga
Tým: * FFW Großolbersdorf, nejlepěí čas: 29,59 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Gesl Lukáš, nejlepěí čas: 178,33 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Gurniok Leoš, nejlepěí čas: 222,94 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Hanž Jaroslav, nejlepěí čas: 392,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Hruška Petr, nejlepěí čas: 249,81 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Kavulok Milan, nejlepěí čas: 299,52 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Zlínská liga požárního sportu
Tým: * KdoMožePomože, nejlepěí čas: 20,09 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: * Kňovice, nejlepěí čas: 33,15 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Kouřík Pavel, nejlepěí čas: 138,37 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Kvarda Rostislav, nejlepěí čas: DSQ Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Mašek Jan, nejlepěí čas: 291,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Muknšnábl Jaroslav, nejlepěí čas: 241,08 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Pospíšil Petr, nejlepěí čas: 245,92 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Prokeš Pavel, nejlepěí čas: 209,78 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Rozhon Vladimír, nejlepěí čas: 257,17 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Říha, nejlepěí čas: 150,72 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Schun Tomáš, nejlepěí čas: 228,81 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Špetlík lumír, nejlepěí čas: 351,01 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Krušnohorská liga
Tým: * Třebenice, nejlepěí čas: 27,54 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 1 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Vávra Lukáš, nejlepěí čas: 329,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Viterna Luboš, nejlepěí čas: 159,07 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: * Wager Marek, nejlepěí čas: 197,90 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
ONL 2019 - Úvodní klip Vyhlášení | https://www.youtube.com/watch?v=K9BXrpqYioU&t=55s | ONL | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2015
Komentáře