Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 09. 2008 13:00 |
Kontakt: | Miroslav Roubíček, Ploukonice |
Telefon: | +420 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svijany | LI | 20,72 | - | - | |
2. | Lestkov | SM | 21,00 | - | - | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 21,48 | - | - | |
4. | Bříšťany | JC | 21,65 | - | - | |
5. | Sychrov | DO | 22,37 | - | - | |
6. | Dneboh | MB | 22,62 | - | - | |
7. | Veselá | VS | 23,23 | - | - | |
8. | Maršovice | JN | 23,28 | - | - | |
9. | Benešov u Semil | SM | 23,34 | - | - | |
10. | Radimovice | PS | 23,80 | - | - | |
11. | Kosmonosy | MB | 23,85 | - | - | |
12. | Jirkov | CV | 24,14 | - | - | |
13. | Křešice | JC | 24,20 | - | - | |
14. | Hrobce | LT | 25,13 | - | - | |
15. | Krásná Ves | MB | 25,49 | - | - | |
16. | Bratříkov | JN | 25,77 | - | - | |
17. | Podůlší B | JC | 25,95 | - | - | |
18. | Frýdlant | LI | 26,09 | - | - | |
19. | Libuň | JC | 27,14 | - | - | |
20. | Pšánky | HK | 29,50 | - | - | |
21. | Břehy | MB | 29,67 | - | - | |
22. | Karlinky B | LI | 31,94 | - | - | |
23. | Loukov | KM | 32,74 | - | - | |
24. | Příšovice | LI | 36,37 | - | - | |
25. | Malá Skála | JN | 38,79 | - | - | |
26. | Tatobity | SM | 40,09 | - | - | |
27. | Bukovina | HK | 41,28 | - | - | |
28. | Příšovice | LI | 46,46 | - | - | |
29. | Nová Ves nad Popelkou | SM | 47,73 | - | - | |
30. | Veselá | SM | 52,13 | - | - | |
31. | Roudný | JN | NP | - | - | |
31. | Mříčná | SM | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bratříkov | JN | 22,41 | - | - | |
2. | Břehy | MB | 23,98 | - | - | |
3. | Benešov u Semil | SM | 24,01 | - | - | |
4. | Huť | JN | 24,19 | - | - | |
5. | Sychrov | DO | 24,68 | - | - | |
6. | Krásná Ves | MB | 26,53 | - | - | |
7. | Hrobce | LT | 26,70 | - | - | |
8. | Borovice | MB | 27,54 | - | - | |
9. | Frýdlant | LI | 27,58 | - | - | |
10. | Bříšťany | JC | 31,79 | - | - | |
11. | Jeřmanice | LI | 39,68 | - | - | |
12. | Křešice | JC | 46,57 | - | - | |
13. | Pěnčín | LI | 48,59 | - | - | |
14. | Libuň | JC | NP | - | - | |
14. | Pěnčín | JN | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře