Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chotěmice | TA | 17,12 | 16,63 | 17,12 | |
2. | Zdislavice | BN | 17,17 | 17,17 | 16,81 | |
3. | Stoklasná Lhota | TA | 17,19 | 17,19 | 16,96 | |
4. | Slapy | TA | 17,37 | 17,37 | 16,98 | |
5. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,49 | 17,49 | 17,38 | |
6. | Drunče | JH | 17,51 | 17,51 | 17,28 | |
7. | Žďár | JH | 17,69 | 17,69 | 16,66 | |
8. | Řepeč | TA | 17,81 | 17,81 | 17,13 | |
9. | Žirovnice | PE | 17,95 | 17,78 | 17,95 | |
10. | Kozmice | TA | 18,08 | 18,08 | 17,74 | |
11. | Milenovice | PI | 18,26 | 18,20 | 18,26 | |
12. | Jaronice | CB | 18,31 | 18,31 | 17,05 | |
13. | Skrýchov u Malšic | TA | 19,03 | 19,03 | 16,60 | |
14. | Zhoř u Tábora | TA | 19,66 | 19,22 | 19,66 | |
15. | Strmilov | JH | 19,74 | 19,74 | 19,68 | |
16. | Nová Ves u Chýnova | TA | 19,80 | 19,70 | 19,80 | |
17. | Chýnov | TA | 20,03 | 18,65 | 20,03 | |
18. | Tučapy A | TA | 20,04 | 18,95 | 20,04 | |
19. | Ústrašice B | TA | 20,46 | 20,46 | 19,84 | |
20. | Košice | TA | 21,49 | 20,40 | 21,49 | |
21. | Rybova Lhota | TA | 21,54 | 21,54 | 17,05 | |
22. | Kamenná Lhota | TA | 39,94 | 39,94 | 39,28 | |
23. | Bezděčín | TA | NP | NP | NP | |
23. | Krotějov Sport | TA | NP | NP | NP | |
23. | Šipoun | PT | NP | NP | NP | |
23. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | |
23. | Dobronice u Chýnova | TA | NP | NP | NP | |
23. | Božejovice | TA | NP | NP | NP | |
23. | Bohdalín | PE | NP | NP | NP | |
23. | Želeč | TA | NP | NP | NP | |
23. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ústrašice | TA | 17,48 | 17,48 | 16,74 | |
2. | Chotěmice | TA | 17,66 | 17,66 | 17,01 | |
3. | Dvorce A | TA | 17,82 | 17,82 | 16,24 | |
4. | Slapy | TA | 17,87 | 17,20 | 17,87 | |
5. | Nová Včelnice | JH | 18,16 | 18,16 | 17,78 | |
6. | Bezděčín | TA | 18,21 | 17,14 | 18,21 | |
7. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,39 | 18,39 | 17,07 | |
8. | Smrkov | TA | 19,04 | 18,00 | 19,04 | |
9. | Zhoř u Tábora | TA | 19,14 | 19,14 | 17,51 | |
10. | Dvorce B | TA | 19,23 | 19,23 | 19,17 | |
11. | Chválkov | PE | 20,25 | 19,56 | 20,25 | |
12. | Zdešov | JH | 20,47 | 20,47 | 19,41 | |
13. | Želeč | TA | 20,52 | 20,52 | 19,88 | |
14. | Lom | TA | 21,08 | 21,08 | 18,77 | |
15. | Chrbonín | TA | 23,72 | 22,70 | 23,72 | |
16. | Tábor dorostenky | TA | 39,32 | 39,32 | 36,62 | |
17. | Kamenná Lhota | TA | 39,47 | 37,95 | 39,47 | |
18. | Kozmice | TA | NP | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chotěmice | TA | 14,25 | 14,25 | 14,24 | |
2. | Slapy | TA | 15,74 | 15,74 | 15,11 | |
3. | Zdislavice | BN | 15,85 | 14,36 | 15,85 | |
4. | Drunče | JH | 16,66 | 16,66 | 16,22 | |
5. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře