Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | https://biomac-hanackaextraliga.cz/ |
Kdy: | 19. 06. 2021 13:00 |
Kontakt: | zástupce Hanácká extraliga |
Telefon: | +420 722 905 861 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 17,02 | 17,02 | 16,93 | |
2. | Hrabišín | SU | 17,20 | 16,90 | 17,20 | |
3. | Janovice | BR | 17,46 | 17,46 | 17,19 | |
4. | Nový Malín | SU | 18,12 | 18,05 | 18,12 | |
5. | Měrotín | OL | 18,40 | 18,40 | 17,83 | |
6. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,53 | 18,53 | 18,48 | |
7. | Čelechovice na Hané | PV | 18,64 | 18,64 | 18,45 | |
8. | Plinkout | OL | 18,73 | 18,32 | 18,73 | |
9. | Nenakonice | OL | 18,73 | 18,56 | 18,73 | |
10. | Dětkovice | PV | 18,83 | 18,73 | 18,83 | |
11. | Křenovice | PR | 18,89 | 18,43 | 18,89 | |
12. | Velká Bystřice | OL | 19,18 | 19,18 | 18,85 | |
13. | Šumvald | OL | 19,63 | 19,63 | 19,39 | |
14. | Bílovice | PV | 19,69 | 18,21 | 19,69 | |
15. | Velká (Hranice III) | PR | 19,91 | 18,13 | 19,91 | |
16. | Radíkov | OL | 20,20 | 19,50 | 20,20 | |
17. | Přáslavice | OL | 20,67 | 19,32 | 20,67 | |
18. | Dolany | OL | 20,67 | 20,67 | 18,99 | |
19. | Chválkovice | OL | 20,85 | 20,85 | 19,88 | |
20. | Mladeč | OL | 20,86 | 20,86 | 20,59 | |
21. | Kokory | PR | 23,10 | 19,31 | 23,10 | |
22. | Břidličná | BR | 33,97 | 33,97 | 21,38 | |
25. | Hoštice | KM | NP | NP | NP | |
26. | Chválkovice BETA | OL | NP | NP | NP | |
27. | Střelice | OL | NP | NP | NP | |
28. | Radíkov | PR | NP | NP | NP | |
29. | Zahnašovice | KM | NP | NP | NP | |
30. | Dolní Libina | SU | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 17,53 | 17,53 | 16,62 | |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 17,68 | 17,33 | 17,68 | |
3. | Haňovice | OL | 18,87 | 18,87 | 17,98 | |
4. | Roštění | KM | 19,05 | 19,05 | 17,92 | |
5. | Dětkovice | PV | 19,05 | 19,05 | 1918,65 | |
6. | Pěnčín B | PV | 19,38 | 18,75 | 19,38 | |
7. | Přáslavice | OL | 19,42 | 19,42 | 18,02 | |
8. | Velký Týnec | OL | 19,90 | 19,51 | 19,90 | |
9. | Droždín Chvádrož | OL | 20,04 | 18,64 | 20,04 | |
10. | Dub nad Moravou | OL | 20,04 | 20,04 | 19,32 | |
11. | Dolní Libina | SU | 21,06 | 21,06 | 20,26 | |
12. | Šumvald | OL | 33,79 | 20,86 | 33,79 | |
13. | Klopotovice | PV | 51,46 | 51,46 | 25,48 | |
14. | Cholina Cholešnice | OL | NP | NP | NP | |
15. | Hlubočky | OL | NP | NP | NP | |
16. | Pěnčín | PV | NP | NP | NP | |
17. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
18. | Soběsuky A | PV | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 17,36 | 17,80 | 17,80 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
2. | Droždín Chvádrož | OL | 18,54 | 18,50 | 18,54 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
3. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,82 | 19,47 | 19,47 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
4. | Velký Týnec | OL | 18,43 | 20,29 | 20,29 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
5. | Dub nad Moravou | OL | 18,85 | 20,35 | 20,35 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
6. | Loučany | OL | 16,48 | 20,39 | 20,39 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
7. | Nová Dědina | OL | 21,70 | 20,13 | 21,70 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
8. | Hrabišín | SU | 22,24 | 17,37 | 22,24 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
9. | Dolany | OL | 18,40 | 23,32 | 23,32 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
10. | Blatec | OL | 21,12 | 26,76 | 26,76 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře