Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Stoklasná Lhota | TA | 17,13 | 17,12 | 17,13 | |
2. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,14 | 17,14 | 16,99 | |
3. | Daměnice | BN | 17,27 | 17,18 | 17,27 | |
4. | Slapy A | TA | 17,36 | 17,36 | 17,02 |
|
5. | Žďár A | JH | 17,55 | 17,55 | 17,22 | |
6. | Chýnov | TA | 17,95 | 17,95 | 17,70 | |
7. | Řepeč | TA | 17,98 | 17,98 | 17,77 | |
8. | Zhoř u Tábora | TA | 18,00 | 17,86 | 18,00 | |
9. | Obora | TA | 18,01 | 18,01 | 17,70 | |
10. | Slapy B | TA | 18,64 | 18,61 | 18,64 |
|
11. | Želeč A | TA | 19,10 | 18,84 | 19,10 | |
12. | Bezděčín | TA | 19,15 | 19,15 | 18,66 | |
13. | Žirovnice | PE | 19,20 | 19,20 | 18,99 | |
14. | Božejovice | TA | 20,03 | 20,03 | 19,66 |
|
15. | Krátošice | TA | 20,04 | 19,25 | 20,04 | |
16. | Strmilov | JH | 20,06 | 19,53 | 20,06 | |
17. | Dobronice u Chýnova | TA | 20,14 | 19,61 | 20,14 | |
18. | Skrýchov u Opařan | TA | 20,99 | 18,90 | 20,99 | |
19. | Nová Ves u Chýnova | TA | 22,22 | 22,22 | 21,28 | |
20. | Chabrovice | TA | 22,32 | 22,32 | 21,64 | |
21. | Kamenná Lhota | TA | 24,78 | 24,78 | 24,57 | |
22. | Želeč B | TA | 41,37 | 41,37 | 40,02 | |
23. | Drunče | JH | NP | NP | NP | |
23. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | |
23. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
23. | Ústrašice B | TA | NP | NP | NP | |
23. | Rybova Lhota | TA | NP | NP | NP | |
23. | Chotěmice | TA | NP | NP | NP |
|
23. | Žďár B | JH | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou A | PE | 17,60 | 17,60 | 17,48 | |
2. | Dvorce A | TA | 17,81 | 17,17 | 17,81 | |
3. | Chotěmice | TA | 17,93 | 17,93 | 17,92 | |
4. | Ústrašice | TA | 18,45 | 17,77 | 18,45 | |
5. | Zdešov | JH | 19,93 | 19,93 | 18,56 | |
6. | Bezděčín | TA | 20,34 | 17,57 | 20,34 | |
7. | Slapy | TA | 20,82 | 20,82 | 18,47 | |
8. | Dvorce B | TA | 21,90 | 19,45 | 21,90 | |
9. | Krátošice | TA | 22,57 | 22,57 | 22,26 | |
10. | Chrbonín | TA | 24,29 | 24,29 | 19,63 | |
11. | Zhoř u Tábora | TA | 24,83 | 24,04 | 24,83 | |
12. | Želeč | TA | 27,36 | 27,36 | 21,79 | |
13. | Nová Včelnice | JH | 31,35 | 31,35 | 29,97 | |
14. | Chabrovice | TA | 44,43 | 44,43 | 22,99 | |
15. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Obora | TA | 17,64 | 17,64 | 17,17 | |
2. | Chrbonín | TA | 18,30 | 18,30 | 18,14 | |
3. | Slapy | TA | 18,84 | 17,44 | 18,84 | |
4. | Lom | TA | 19,68 | 19,68 | 17,64 | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře