Liga: | JL |
Místo: | Libuň |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 27. 05. 2018 10:00 |
Kontakt: | Andrea Crhová |
Telefon: | +420 721 085 380 |
Začátek rezervace: | 21. 05. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 05. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 05. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 05. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-9305.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
2 | 5 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | ||
3 | 6 | Podůlší | JC | Jakub Tomeš | ||
4 | 7 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
5 | 8 | Jílové u Držkova | JN | Lukáš | ||
6 | 9 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
7 | 10 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
8 | 11 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
9 | 12 | Obrubce | MB | David velát | ||
10 | 14 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
11 | 15 | Tatobity | SM | Marek Bárta | ||
12 | 16 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
13 | 17 | Dobšín Kamenice | MB | Pepa Adam | ||
14 | 18 | Pšánky | HK | Michaela Malá | ||
15 | 19 | Sychrov | MB | Radek Kuntoš | ||
16 | 20 | Velké Hamry | JN | Jan Hloucal | ||
17 | 21 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | ||
18 | 30 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Malá Skála | Malá Skála Béčko | JN | Hana Bačová | |
2 | 4 | Sychrov | "B" | MB | Barbora Křapková | |
3 | 6 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
4 | 7 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | ||
5 | 8 | Veselá | SM | Eliška Novotná | ||
6 | 9 | Zlatá Olešnice | JN | Petra Černá | ||
7 | 10 | Benešov u Semil | SM | Veronika Slavíková | ||
8 | 11 | Sychrov | "A" | MB | Barbora Křapková | |
9 | 12 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
10 | 19 | Jeřmanice | LI | Jan Kühnel | ||
11 | 20 | Libuň | JC | Michaela Malá |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myštěves | HK | 17,68 | 17,70 | 17,70 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
2. | Malá Skála Áčko | JN | 18,08 | 19,10 | 19,10 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
3. | Krásná Ves | MB | 19,24 | 17,50 | 19,24 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
4. | Sychrov | MB | 19,53 | 20,15 | 20,15 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
5. | Huť | JN | 20,66 | 20,50 | 20,66 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
6. | Borovice | MB | 18,64 | 21,83 | 21,83 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
7. | Jablonec nad Jizerou | SM | 23,09 | 23,45 | 23,45 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
8. | Břehy | MB | 19,88 | 23,73 | 23,73 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
9. | Malá Skála Béčko | JN | 28,59 | 26,52 | 28,59 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
10. | Bratříkov | JN | 29,25 | 26,45 | 29,25 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
11. | Benešov u Semil | SM | 29,28 | 17,17 | 29,28 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
12. | Libuň | JC | 36,29 | 33,61 | 36,29 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
13. | Jeřmanice | LI | 18,53 | 42,31 | 42,31 | 2015/05/31 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
2014/06/22 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2015/05/31 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2016/05/29 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2017/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2018/05/27 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2019/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2022/05/29 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |